Nuk përmbahet Xhemi Shehu/ Fotografohet e zhveshur, komplimentet nga mikeshat e saj më të mira të ekranit
Transmetuar më 01-05-2021, 19:04

Moderatorja Xhemi Shehu, pas largimit nga ekrani, është shfaqur tepër aktive në rrjetet sociale.

Ajo pak ditë më parë postoi disa foto joshëse nga një vaskë ku u shfaq e zhveshur, (fotot në fotogaleri), duke tërhequr jo pak vëmendjen e publikut.

Por Xhemi Shehu duket se mban miqësi me mjaft nga koleget dhe ish-koleget e ekranit.

Ajo është shfaqur sot në një foto tjetër piktoreske, pranë një vile, ku edhe ka uruar Ditën e Punëtorëve.

Përveç Arbana Osmanit, e cila njihet si një prej mikeshave të saj më të mira, edhe Amarda Toska dhe Arjola Shehu, kanë qenë ndër të parat që i kanë bërë komente po ashtu komplimentuese.

/a.m/NOA.al