Transmetuar më 07-06-2022, 15:19

Dashi: Është e rëndësishme të qëndroni të qetë këtë të mërkurë. Mjaft më me diskutime dhe tensione. E njëjta situatë edhe në punë, më mirë të qëndroni larg problemeve.

Demi: Nga kjo e mërkurë duhet të përqendroheni më shumë tek çështjet e dashurisë, keni një shans të mirë. Problemet e vjetra mund të zgjidhen në punë.

Binjakët: Mëngjesi nuk do jetë i lehtë por pasditja do të ketë surpriza të mëdha. Në punë do të ketë disa kriza por të gjitha mund të kapërcehen.

Gaforrja: Kujdes nga rimendimi i ish-ëve, nuk është gjithmonë një ide e mirë. Në punë do të ketë disa probleme.

Luani: Në dashuri mos u dorëzo, ka gjithmonë mundësi. Në punë duhet të fokusoheni më shumë për të arritur të gjitha objektivat.

Virgjëresha: Do të ketë mundësi të mira për të reflektuar për dikë që keni lënë të largohet nga ju. Mos e humbni shpresën as në punë.

Peshorja: Ka ditë që me siguri gjërat do të përmirësohen, ndaj nuk mund të ankoheni. Një surprizë do të vijë këtë mbrëmje të mërkurë. Kujdes nga përplasjet me eprorët në punë.

Akrepi: Tani që keni kuptuar deri diku se çfarë doni nga partneri juaj, mund të dëshironi të filloni diçka më serioze. Në punë duhet të punoni gjithnjë e më shumë për të arritur maksimumin.

Shigjetari: Ka shumë gjëra në punë që mund të përmirësohen. Në sferën e dashurisë, për fat të mirë, partneri juaj është gjithmonë pranë jush.

Bricjapi: Mundohuni të jepni gjithçka në lidhjen tuaj. Sidomos gjëra që mendoni se do t’ju bëjnë të ndiheni mirë. Në punë do të jetë një situatë më e mirë.

Ujori: Kaosi i kësaj periudhe ju bën të humbni fokusin tek gjërat e rëndësishme. Lërini pak mënjanë problemet e punës.

Peshqit: Ka shumë gjëra që mund të jenë më mirë, përpiquni t’i përmirësoni ato. Ka gjëra në punë që nxjerrin nevojën të ngriheni dhe të flisni me shefin tuaj. /noa.al