Transmetuar më 19-06-2022, 15:50

Horoskopi nga Paolo Fox për të lindurit  e  shenjës Dashi, përkthyer ekskluzivisht nga noa.al: situata me interes të jashtëzakonshëm mund të lindin në këtë ditë të parë të javës. Paratë dhe puna kthehen në plan të parë në mendjen tuaj.

Horoskopi Paolo Fox Demi: ka një tension në ajër, megjithatë yjet do të jenë gjithmonë në anën tuaj. Duhet të përpiqeni të rifitoni stabilitetin në punë.

Horoskopi i Binjakëve të Paolo Fox: ditë pak e përmbajtur për ndjenjat, përpiquni të reflektoni. Një ndryshim ose rinovim profesional mund të vijë brenda natës.

Horoskopi i Gaforres Paolo Fox: nëse historia juaj e dashurisë është e vlefshme, atëherë sigurisht që mund ta kuroni atë. Ndonjëherë ndiheni të izoluar në punë, por mos u dorëzoni.

Horoskopi Paolo Fox Leone: çdo tension i vogël në këto ditë do të zhduket shpejt, në sajë të hyrjes së Venusit. Gjeniu në punë nuk është kurrë fajtoe.

Horoskopi Paolo Fox Virgjëresha: mbani mend se situata juaj është shumë e favorshme këto ditë. Disa projekte në punë ju kushtojnë shumë përpjekje, përpiquni të jeni të qetë kur flitet për investimet.

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: të gjithë çiftet në krizë, që janë përfshirë në debate, do të duhet të përpiqen të mirëkuptojnë njëri-tjetrin. Edhe në aspektin profesional, zgjedhjet tuaja në punë kërkojnë njëfarë qartësie.

Horoskopi Paolo Fox Akrepi: Në marrëdhëniet e dashurisë, tani është koha të vendosni se çfarë do të bëni. Kjo pjesë e muajit është shumë e dobishme për punën, shfrytëzojeni.

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox: Kjo e hënë është një ditë që mund të vërë në dyshim marrëdhëniet tuaja. Me këto yje përreth jush, është e vështirë të mos jeni të suksesshëm këtë të hënë.

Horoskopi i Bricjapit Paolo Fox: çështjet familjare dhe dashuritë e reja janë vërtet të rëndësishme për ju. Megjithatë, ka diçka që nuk ju pëlqen në punë.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: një ditë interesante, është një periudhë që mundëson edhe pajtimin për çiftet në grindje. Të rinjtë nuk mund të presin fitime të menjëhershme.

Horoskopi i Paolo Fox Peshqit: mund të arrini të kapërceni disa pengesa këto ditë. Duhet të jeni gjithmonë pozitivë për nismat mbi bizneset e reja. /noa.al