Transmetuar më 07-07-2022, 13:25

Majk, një nga reperët më të njohur, ka ndezur edhe njëherë dyshimet për një romancë me ish-konkurrenten e “Për’puthen”, Melisa Lleshin.

Dyshja u fotografuan së bashku duke hyrë në hotel dhe menjëherë në rrjet nisën dyshimet për raportin mes tyre.

Së fundmi reperi ka treguar publikisht mbështetjen e tij për Melisën. Ai shpërndau në profilin e tij në rrjetet sociale këngën e saj të re.

Dyshja u panë nën shoqërinë e njëri-tjetrit në një hotel në Tiranë, katë ditë më parë. Nuk dihet nëse është rastësi apo dyshja po punon për ndonjë bashkëpunim muzikor. Por nuk bie poshtë as mundësia mes ish-konkurrentes dhe këngëtarit të ketë nisur diçka.

Melisa pak kohë më parë i ka dhënë fund dhe marrëdhënies së saj me Andi Shehin, ndërsa Majk i ka dhënë fund lidhjes me partneren e tij me të cilën ka edhe një djalë.