Transmetuar më 07-08-2022, 23:36

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Keni të drejtë që keni pritshmëri të mëdha. Duket se Hëna është në anën tuaj dhe kjo do t’ju sjellë shumë surpriza. Edhe në punë gjërat po shkojnë mirë, por përgatituni për një periudhë pasigurie të madhe.

Horoskopi Paolo Fox Demi: Ka shumë gjëra që mund të përmirësohen. Për shembull, shumica e diskutimeve të kësaj periudhe mund të shmangen. Jeni shumë nervoz dhe kjo po ju pengon si në punë ashtu edhe në dashuri.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: Keni shumë punë për të bërë dhe gjithçka do të bëni do t’ju sjellë shumë kënaqësi. Jeni të lodhur, por ende nuk është koha për të pushuar. Do të shihni që do të mund të shijoni gjithçka. Ps: kujdes nga partneri juaj, këto ditë ai/ajo ka nevojë për rehati!

Horoskopi për Gaforren Paolo Fox: Do të keni një takim të papritur dhe do ta bëni këtë fundjavë. Keni një javë kohë për t’u përgatitur dhe për të ndezur dëshirën për të dalë dhe për të qeshur si më parë! Thjesht mos qëndroni kaq shumë në shtëpi, dilni dhe kënaquni. Puna? Keni kohë të mendoni për të.

Horoskopi Paolo Fox Luani: Duhet t’i ulni pak pritshmëritë tuaja. Jo sepse diçka e keqe do të ndodhë, por sepse do të habiteni më shumë. Kohët e fundit ndiheni të mërzitur dhe gjithçka duket se po ju mërzit.

Horoskopi i Virgjëreshës Paolo Fox: Po humbisni qetësinë dhe durimin që ju karakterizojnë. Kjo po ndodh për shkak se ndonjëherë ndiheni sikur po përdoreni nga njerëzit përreth jush. Filloni të zgjidhni se kush ju bën vërtet të ndiheni mirë. Bëjeni këtë edhe në punë. Gjërat do të përmirësohen.

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: Nuk ishte një fundjavë e lehtë. Por kjo nuk do të thotë se java që po nis do të shkojë keq, përkundrazi. Konsiderojeni këtë të hënë si një fillim të ri. Kush tha që dita e parë e javës duhet të jetë gjithmonë e trishtuar?

Horoskopi Paolo Fox Akrepi: Duhet të filloni të hapni sytë, përndryshe "trenat do të vazhdojnë të kalojnë" dhe ju vetëm do t’i ndiqni nga pas. Mos u dorëzoni si gjithmonë, pas pak ditësh do të keni një surprizë të bukur që do t’ju lërë pa fjalë.

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox: Ka një mijë gjëra që duhet ende t’i sqaroni. Ndoshta disa pak më të vështira, ndoshta të tjera më të thjeshta. Por ju keni forcën për t’i përballuar të gjitha. Dhe mos harroni, partneri juaj do të jetë gjithmonë aty për t’ju dëgjuar.

Horoskopi i Bricjapit Paolo Fox: Jeni pothuajse të lirë nga ajo barrikadë që ju ka mbytur kohët e fundit. Tani e tutje, shikoni dritën në fund të tunelit dhe mos e humbisni atë nga sytë. Duhet të zgjidhni fatin tuaj dhe duhet të jeni të vetëdijshëm për atë që dëshironi të bëni. Mos e harroni këtë.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: Gjërat janë më mirë, shumë më mirë. Në punë ju pret një javë zjarr, por mos u dorëzoni. Ju presin shumë surpriza!

Horoskopi i Peshqve Paolo Fox: Gjërat duket se po bëhen serioze. Megjithatë mos harroni se është verë dhe se kjo mund të jetë vetëm një dashuri e madhe verore. /noa.al