Transmetuar më 09-08-2022, 23:49

Kosovë- Po priste dru në pyll, bie lisi dhe e zë poshtë, vdes një 39-vjeçar në fshatin Burnicë të Gjilanit.

Lajmin e konfirmoi zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani.

Ai tha se viktima ishte banor i komunës së Kaçanikut.