Transmetuar më 19-08-2022, 09:42

Kosovë- Një nënë në Gjilan ka denoncuar në polici se vajza e saj e mitur ka dalë nga shtëpia me shoqet e saj dhe nuk është kthyer më.

Vendndodhja e saj nuk dihet ende.

Ndonëse rasti është raportuar para dy ditësh.

Lidhur me rastin është informuar prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin. (noa.al/M.D)