Transmetuar më 02-02-2024, 21:26

Ka nisur spektakli i finales së madhe të Big Brother VIP Kosova 2.

Sonte, do të zbulohet emri i konkurrentit fitues të këtij edicioni të dytë.

Edona, Blerando, Lumbardhi dhe Shqipja janë akoma në garë për çmimin e madh.

Ndërkohë, “Vëllai i Madh” ka përgatitur një sërë surprizash të veçanta për publikun.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd