Transmetuar më 29-03-2019, 20:03

Ka përfunduar në barazim ndeshja mes Kukësit dhe Partizanit, me skuadrat që ndanë nga një pikë.

Takimi u luajt në stadiumin “Loro Boriçi” por nuk gëzoi asnjë prej skuadrave që ndajnë vendin e parë dhe të dytë.

Të parët që shënuan ishin vendasit që me Rexhinaldon kaluan në avantazh.

Kukësi e administroi mirë pjesën tjetër të lojës por një penallti e shkaktuar i hoqi nga duart 3 pikë.

Hasani nuk gabon dhe rikthen baraspeshën. Me këto shifra do të mbyllej i gjithë takimi.

Partizani vijon të mbajë të mbërthyer vendin e parë me 9 pikë diferencë. /k.k/noa.al/