Transmetuar më 13-01-2021, 19:07

Dimri ka mbërritur dhe reshje të shumta dëbore pritet të bien këto ditë.

Vendi ynë afron pamje piktoreske, edhe në ditë të tilla.

Ka shumë njerëz të apasionuar pas dëborës.

Fotografi Fatjon Plaku ka ndarë disa foto megjepsëse, nga maja e Qorrëss, 2018 m në malin e Çikës, Llogara.

Bregdeti shqiptar nuk afron vetëm plazh në verë. Ashtu si Alpet, rezervon edhe mrekulli të tilla natyrore, në dimër.

/a.m/NOA.al