Transmetuar më 21-05-2022, 18:00

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Ndjenjat këtë të diel janë të favorizuara, takime intriguese po shfaqen në horizont. Në punë duhet të tregoheni më diplomatikë përndryshe do të fitoni inatin e dikujt.

Horoskopi i Demit Paolo Fox: Në dashuri, mos u dorëzoni pas provokimeve, por përpiquni t’i lini gjërat të rrjedhin me kohën. Në punë, nga ana tjetër, përfitoni nga intuita juaj e çmuar dhe të qenit mendjemprehtë.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: E diela është e rëndësishme për ndjenjat, organizoni diçka të këndshme me partnerin/en tuaj. Nga ana tjetër në punë, yjet favorizojnë profesionet krijuese.

Horoskopi i Gaforres Paul Fox: Në dashuri, njerëzit e lidhur me Dashin, Bricjapin dhe Peshoren, këtë të diel mund të përballen me disa paqartësi, vëmendje. Nga ana tjetër, në punë një situatë që keni, mund të zhbllokohet deri në qershor.

Horoskopi Paolo Fox Luani: Në dashuri mund të jeni pak kritik me partnerin/en, përpiquni të mos e teproni. Në punë, nga ana tjetër, keni një vendosmëri të madhe që do të vlerësohet veçanërisht nga shefat dhe menaxherët nëse ka.

Horoskopi i Virgjëreshës Paolo Fox: Fundjavë e rëndësishme për ndjenjat, konsideroni edhe faktin se nga java e ardhshme Venusi do të jetë po ashtu i favorshëm për ju. Megjithatë në punë ka ndryshime që dallohen në horizont.

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: Në dashuri, edhe nëse keni dikë në zemër, më mirë të jeni të kujdesshëm për të mos u mashtruar. Nga ana tjetër, në punë, ndryshimet e fundit ju tronditin por gjithçka do të shkojë për mirë.

Horoskopi Paolo Fox Akrepi: Ditë interesante për ndjenjat kjo e diel 22. Nëse ka diçka për të sqaruar me partnerin, mos hezitoni ta bëni. Në punë, nga ana tjetër, ky një moment i çmuar për të kuptuar se cili është potenciali juaj.

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox: Në dashuri po vijnë emocione të bukura, nëse jeni të interesuar për një person mos hezitoni të ecni përpara! Megjithatë në punë lodhja ndjehet, por kënaqësitë nuk do të vonojnë!

Horoskopi i Bricjapit Paolo Fox: Hëna është në favorin tuan dhe ju jep emocione vërtet të bukura këtë të diel, ndaj mos u mbyllni në shtëpi! Në punë, nga ana tjetër, përgjigjet do të vijnë deri në mbrëmje, mundësi të mira janë rrugës, për t’u përfshirë edhe ju.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: Në dashuri, kjo kohë karakterizohet nga ulje-ngritje, por në fund do të jeni ju fituesi. Në punë mund të ketë keqkuptime, ndaj mos ushqeni polemika!

Horoskopi i Peshqve Paolo Fox: Yjet tregojnë se jeni në një periudhë interesante për ndjenjat, por kini kujdes që të mos ktheheni në historitë e kaluara. Në punë, nga ana tjetër, përpiquni të bëni gjërat thelbësore, mos u lodhni, por gjithsesi realizoni projektet që janë të rëndësishme për ju! /noa.al

Horoskopi i Brankos 22 maj 2022: parashikimet të 12 shenjat e zodiakut