Transmetuar më 20-06-2022, 08:22

KOSOVË- Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me foto albumin e bërë gjatë takimit me familjen e ish-presidentit Hashim Thaçit, i cili ndodhet prej 1 viti në Hagë.

Nga foto shihen çaste nga ky takim, përqafime e dhurata të ndërsjellta.

Përqafimi me babain e Thaçit, Haxhi Thaçin, zë vendin e parë në fotogalerinë e ndarë nga Rama.

‘MIRËMËNGJES dhe me emocionet e vizitës në familjen e Presidentit Thaçi, ju uroj një javë të mbarë’- shkruan Rama.

View this post on Instagram

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)