Transmetuar më 12-08-2022, 23:00

Horoskopi Paolo Fox Dashi: dashuria nuk është e qëndrueshme dhe as ju. Puna kërkon shumë vëmendje, por a ka kohë për pjesën tjetër të gjërave të jetës?

Horoskopi i Paolo Fox Demi: kanë mbetur disa të pathëna në raport me partnerin/en tuaj. Nuk mungojnë debatet, ndaj përpiquni të rezistoni.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: ndjenjat janë gjithmonë në anën tuaj, që kur Hëna ka hyrë në shenjën tuaj. Puna po ecën mirë, por mund të shkojë dhe më mirë.

Horoskopi Paolo Fox Gaforrja: një aventurë, është pikërisht ajo që ju nevojitet për të qenë në gjendje të filloni apo rifilloni jetën tuaj të dashurisë. Një tronditje ose shkundje në punë do të vijë duke filluar nga shtatori.

Horoskopi i Paolo Fox Luani: pasdite në ngjitje, pas një mëngjesi të përgjumur. Nga ana tjetër, kolegët janë të kënaqur me punën tuaj në punë.

Horoskopi Paolo Fox Virgjëresha: kushtojini vëmendje gjendjes shpirtërore të partnerit këtë të shtunë 13. Punëdhënësi juaj po ju shikon pozitivisht.

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: do të duhej një mik … që të të ngrinte lart humorin tuaj këtë të shtunë. Për të vetëpunësuarit ka lajme që priten nga fundi i gushtit.

Horoskopi i Paolo Fox Akrepi: dashuria duhet të ndahet me gjysmën tjetër dhe kur triumfon duhet të jetë një fitore për të gjithë. Prisni disa ditë përpara se të bëni propozimet tuaja në punë.

Horoskopi Paolo Fox Shigjetari: pse nuk e merrni pak veten me hatër për një ditë relaksuese me partnerin tuaj dhe pa askënd tjetër? Nga ana tjetër tregojini kolegut tuaj se cilat janë mangësitë e tij ose të saj në punë.

Horoskopi i Bricjapit Paolo Fox: pas disa javësh Hëna do të kthehet për t’ju buzëqeshur. Ndërkohë, Jupiteri lehtëson biznesin dhe aventurat e reja ekonomike.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: emocione të fjetura dhe ndjenja të turbullta, por mos harroni se jeni vetëm ju që vendosni për jetën tuaj. Puna do të rifillojë pas verës me kapacitet të plotë.

Horoskopi i Paolo Fox Peshqit: njohjet e reja janë si horizonte të reja, duhet t’i eksploroni sa me kuriozitet aq dhe me kujdes. Puna po ecën mirë dhe ju presin pushimet. /noa.al