Transmetuar më 25-08-2022, 09:30

KOSOVË- Grabitet Fisnik Syla, ish-bashkëshorti i Fjolla Morinës.

Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në Instagram, ku dhe tregoi se ata kanë marrë nga shtëpia e tij 8000 euro.

“O hajna amatera keni vjedh 8000 euro ne villen time, nuk keni dit me hy ne bunker aty ku i kam milionat, kështu qe hallall ju qofte. E keni pagu shtrejt ket vjedhje..” shkroi në mbishkrimin e postimit.