Transmetuar më 25-09-2022, 21:16

TIRANË- Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar foto nga dasma e djalit të tij Shkëlzen Berisha me modelen Armina Mevlani. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Berisha ka uruar çiftin që Zoti të bekojë dashurinë e tyre.

Postimi i Plotë:

Sonte dasëm në familjen tonë dhe unë dua të ndaj me ju miq gëzimin e saj. Shkëlzeni dhe Armina kurorëzojnë dashurinë dhe miqësinë e tyre! Zoti i bekoftë!