Transmetuar më 09-10-2022, 23:42

Tropojë- Armina Mevlani tashmë konsiderohet si ‘nuse Tropoje’. Ata e kanë pritur me mjaft dashuri martesën e saj me Shkëlzenin.

“Tropojanët janë fantastik! Njerëzit me shpirt të madh. Këtë e kam mësuar dita ditës falë Shkëlzenit dhe fisit të tij”, është shprehur Armina.

Kujtojmë që në dasmë ajo kërceu Vallen e Tropojës e veshur me kostum popullor dhe i mahniti të gjithë.