Transmetuar më 24-11-2022, 08:47

Puthje pasionante, buzëqeshje dhe shikime të zjarrta. Kështu i fotografuan Diletta Leotta dhe Loris Karius paparacët nga fotografët e "Chi".

Dyshja u pa në Miami, ku ndërmorën një arratisje romantike, ndërsa përfituan nga pushimi i kampionateve kombëtare. Siç tregojnë edhe fotot, të dy shijojnë detin dhe motin e mirë.

Ata qeshin, bëjnë shaka dhe nuk mungojnë vërshimet e dashurisë: veçanërisht puthjet dhe përqafimet në ujë. Karius përshkruhet si një djalë i ëmbël dhe mendjehapur.

Pastaj është e pamundur të mos vëresh aq shumë aftësitë e tij fizike, saqë shumë e kanë krahasuar me Can Yaman, partneri i dikurshëm i Dileta, duke e riemëruar atë në "biond Can".

Leotta është lidhur me ish-portierin e Liverpool-it prej rreth një muaji e gjysmë. Dashuria me shikim të parë ndodhi në një takim biznesi në Londër.

I njohur më së shumti si portieri gafave në finalen e Ligës së Kampionëve në Kiev, mes Liverpool dhe Real Madridit, tashmë është takuar edhe me Ofelian, nënën e prezantueses së Dazn.

 Il portiere del Liverpool Loris Karius e Diletta Leotta arrivano al mare per godersi una giornata di sole sulla spiaggia di Miami I due non sono sfuggiti agli obiettivi dei paparazzi americani. Diletta, sorridente e in splendida forma, ha deciso di prendersi una vacanza insieme al suo nuovo amore, l'ex portiere del Liverpool, oggi al Newcastle Diletta Leotta si rilassa sul lettino controllando il cellulare, proprio come fa il suo suo nuovo compagno La Leotta continua ad aggiornare i suoi followers sui social con foto sexy direttamente da Miami