Hi-Tech

SHBA – Ish-presidenti amerikan, Donald Trump ka njoftuar planet për të hapur rrjetin e tij social, të quajtur "Truth Social”, që do të dalë në fillim të vitit të ardhshëm. Ish-presidenti, i cili u bllokua nga Facebook dhe Twitter në...