bota

Pamjet janë të rënda, dhe i përkasin një aksidenti të tmerrshëm rrugor.Një autobus, në të cilin ishin 57 pasagjerë, u përmbys në një humnerë, duke shkaktuar tragjedi të vërtetë.Ngjarja është raportuar të ketë ndodhur ditën e sotme, në Peru, ku sipas mediave atje, të paktën 30 persona kanë humbur jetën.Autobuzi ra nga 200 metër lartësi, tha shefi i policisë Dino Eskudero. Fatkeqësia ka ndodhur herët në mëngjes, në afërsi të provincës Kamana.
08.02.2018 - 14:57

Media Galeri