Kronikë

Zbardhen të tjera fakte për aksidentin fatal me dy viktima (vjehrri dhe nusja) tek Mali i Robit në Golem mëngjesin e sotëm. Në fillim policia tha se mjeti drejtohej nga një 30 vjeçare me emrin Ilda Parroj, por 4 orë pas ngjarjes është zbardhur e verteta. Në timon na qenë shtetasi Halil Koka, ndërsa Parroj ka qenë pasagjere në mjet. Nga të dhënat e para thuhet se Halil Koka i ka kërkuar 30 vjeçares të deklarojë se ishte ajo drejtuese e mjetit, pasi ai vete ishte pa pat

Media Galeri