Sport

Në orën 17:00 të ditës së sotme luhet ndeshja më e rëndësishme e javës së 21-të, ku Skënderbeu pret Partizanin në stadiumin e Korçës. Trajneri Ilir Daja ka shumë mungesa, siç janë ato të Bajram Jashanicës, Sabjen Lilajt dhe Afrim Takut. Muzaka dhe Vila e nisin në këtë ndeshje nga stoli.Partizanit i mungojnë në këtë ndeshje mesfushorët Çulum dhe Telushi, i pari i skualifikuar dhe i dyti i dëmtuar. Ndërkaq kthehet në stol trajneri Sulejman Starova.Formacionet

Media Galeri