Serie A

Napoli fitoi një çerekfinale dramatike, e vlefshme për Kupën e Italisë, duke eliminuar Lazion, në një ndeshje që prodhoi dy kartonë të kuq, një penallti të humbur, dhe raste të shumta. Fituesit e kësaj ndeshjeje do të vihen pëballë Fiorentinës...
Më Shumë...