Intervista

Presidenti Ilir Meta deklaroi se Parlamenti ka të ligjshëm 82 deputetë, përfshi këtu edhe ato 3 të PD dhe LSI që nuk pranuan dorëzimin e mandateve. Meta theksoi mbrëmjen e sotme në “Open” se, në bazë të Kushtetutës, parlamenti duhet...
Më Shumë...