Ekonomi

TIRANË- Në Shqipëri kanë mbërritur tashmë termocentralet lundruese. Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim, e shoqëruar nga ministrja e Energjisë dhe Infrastrukturës Belinda Balluku, zhvilluan këtë të hënë një inspektim në vendin e instalimit të tyre në Vlorë. Në fjalën...
05-09-2022, 07:29