Magazinë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Greta Koçi, ka njoftuar një ditë më se do të sillte projektin e saj më të ri dhe sot kënga është gati për t’u dëgjuar.Përmes rrjeteve sociale, këngëtarja Koçi u ka treguar fansave të saj se kënga që mban titullin “Përsëri” është një këngë shpirti, e kënduar me plot ndjenjë.Kënga e re është një baladë, e punuar bukur dhe thjeshtë nga Genc Prelvukaj, teksa vargjet e tekstit i ka shkruar motra e këngëtares, Eni Koçi.K

Media Galeri