Transmetuar më 19-07-2022, 20:00

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Dita e mërkurë 20 fillon me këmbë të mbarë, një valë vitaliteti ju godet dhe nëse keni një person në zemrën tuaj, mos hezitoni t’i tregoni se çfarë ndjeni! Në punë, jeni duke bërë përpjekje për të mbyllur një marrëveshje para fundjavës.

Horoskopi Paolo Fox Demi: Në dashuri kohët e fundit ka pasur shumë mosmarrëveshje me partnerin/en, përpiquni të mos jeni shumë të bezdisshëm! Në punë, megjithatë, lajme të mira vijnë.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: Në dashuri dita e mërkurë është premtuese. Nëse së fundmi keni takuar një person të këndshëm, kultivoni lidhjen. Nga ana tjetër në punë favorizohen bashkëpunimet dhe kontaktet me qytete të tjera.

Horoskopi për Gaforren Paolo Fox: Në dashuri, nëse e keni këmbën në dy këpucë, më mirë mos e tërhiqni litarin, por vendosni në cilën anë dëshironi të jeni! Nga ana tjetër në punë vlerësoni mirë propozimet që ju bëhen.

Horoskopi Paolo Fox Luani: Këto yje janë të bukura për dashurinë, nëse jeni çift prej kohësh nuk e përjashtoj mundësinë e legalizimit të bashkimit. Në punë, nga ana tjetër, përpiquni të mos ushqeni polemikat me shefat dhe persona kontakti.

Horoskopi i Virgjëreshës Paolo Fox: Dëshironi të gjeni një lloj paqeje në dashuri, kënaquni me ndjenjat tuaja dhe nuk do të pendoheni. Në punë, megjithatë, mund të ketë ngadalësime, por mos e humbni durimin.

Horoskopi Peshorja Paolo Fox: Në dashuri është koha e duhur për të planifikuar diçka të bukur me partnerin për të ardhmen, mendoj kryesisht për ata që duan të martohen ose të kenë një fëmijë. Megjithatë në punë nuk e përjashtoj mundësinë e bashkëpunimeve të reja e të çmuara.

Horoskopi i Paolo Fox Akrepi: Nëse duhet t’i thoni diçka partnerit tuaj, kjo e mërkurë 20 është dita më e mirë për ta bërë, pa harruar se sinqeriteti ia vlen gjithmonë. Në punë, kini parasysh, disa njerëz mund të luajnë dinak.

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox: Në dashuri është një periudhë e favorshme për të vazhduar një lidhje që keni besuar se po përfundonte. Diçka po lëviz në punë, një lajm i mirë në horizont.

Horoskopi i Bricjapit Paolo Fox: Në dashuri keni nevojë për stimuj të rinj dhe ndonjëherë duket sikur partneri nuk i plotëson nevojat tuaja. Në punë, megjithatë, ndryshime të vogla janë të mundshme!

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: Në dashuri, nëse keni një person në zemrën tuaj, është dita ideale për të ecur përpara. Në punë, nga ana tjetër, përpiquni të lini mënjanë keqkuptimet dhe të ndiqni rrugën tuaj.

Horoskopi i Peshqve Paolo Fox: Në dashuri jeni një kokteil emocionesh, jeni shumë të tërhequr nga një person dhe dëshironi të mësoni më shumë rreth tij. Në punë, nga ana tjetër, jeni në kërkim të stabilitetit dhe kjo do t’ju shtyjë të zgjeroni horizontet tuaja. /noa.al