Transmetuar më 27-07-2022, 22:08

Muaji i Gusht ose ndryshe muaji i dashurisë dhe i parasë, ka rezervuar mjaft surpriza për disa nga shenjat e horoskopit.

Dashi, Binjakët, Shigjetari dhe Bricjapi do të kenë një muaj “mjalti” gjatë Gushtit.

Dashi: Datat 12, 19, dhe 26 Gusht janë ditët më me fat të shenjës tuaj, ku pritet që paratë të vijnë nga të gjitha anët. Beqarët ndërkohë do të gjejnë dashurinë e jetës.

Binjakët: Datat 7 dhe 16 të muajit Gusht do të sjellin tek ju disa surpriza të mëdha sa i përket dashurisë. Ndërkohë financat do të përmirësohen dukshëm gjatë pjesë së dytë të muajit.

Shigjetari: Muaji nuk do nisë dhe aq mirë fillimisht, pasi do të keni shpenzime, por në datat 13, 24 dhe 31 Gusht do u bekojë fati, pasi lumturia dhe paratë do të vijnë lumë.

Bricjapi: Një muaj fantastik ju pret përpara. Do të fitoni shumë para, por dhe do t’i harxhoni ato me miqtë tuaj.