Transmetuar më 09-09-2022, 16:47

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Në dashuri ka një përmirësim, Hëna është tashmë në shenjën tuaj. Në apse e punës, të ardhurat dhe shpenzimet kompensojnë njëra-tjetrën.

Horoskopi i Demit Paolo Fox: Në dashuri dëshironi qartësi, jo më rrugë të mesme, ju duhet të merrni kontrollin e situatës. Kënaqësi të reja mbërrijnë në punë.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: Nëse ka dallime në dashuri për sa i përket financave, duhet të jeni të kujdesshëm. Në punë, tërhiqeni spinën.

Horoskopi Paolo Fox, Gaforrja: Nëse duhet të flisni për çështje të ndezura në dashuri, është mirë ta bëni tani. Në punë shmangni zgjedhjet e nxituara.

Horoskopi Paolo Fox Luani: Në dashuri duhet të pohoni veten, të përfitoni nga momenti. Në punë do të projektoni diçka interesante.

Horoskopi i Virgjëreshës Paolo Fox: Me partnerin/en ka pak harmoni, merrni një vendim. Pak përqendrim në punë, të dielën do të jetë më mirë.

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: Mëngjes interesant, dashuri e re mund të lindë këtë të shtunë. Disa mosmarrëveshje në punë kanë mbetur të hapura: zgjidhini ato.

Horoskopi i Paolo Fox Akrepi: Ata që e duan veten, këtë të shtunë duhet të bëjnë përpjekje që të rilidhen. Ndryshime të mëdha vijnë në punë.

Horoskopi i Paolo Fox Shigjetari: Pak nervozizëm po afron sërish në sferën dashurisë. Në aspektin profesional, ju ka lindur një ide të mirë.

Horoskopi i Bricjapit Paolo Fox: Nëse duhet të bëni një diskutim me partnerin/en tuaj, bëjeni tani. Mos i refuzoni projektet që vijnë gjatë kësaj kohe në punë.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: Takimet e reja të kësaj periudhe do të jenë të rëndësishme. Lodhja ndihet në punë, e ndërkohë mund të lindë një polemikë me shefin.

Horoskopi i Paolo Fox Peshqit: Jeni më të disponueshëm në dashuri, por ka diçka që nuk funksionon. Në punë, ajo që po përjetoni është një moment reflektimi dhe jo veprimi. /noa.al