Transmetuar më 12-01-2024, 10:20

Një tërmet 3.7 ballë me epiqendër në Ohër të Maqedonisë së Veriut është regjistruar mesnatën e kaluar

Tërmeti është ndjerë edhe në zonën e Pogradecit dhe Pustecit, për shkak të afërsisë ndërkohë që nuk raportohen probleme nga lëkundjet.

Tërmeti është shoqëruar është me paslëkundje të tjera, të cilat kanë qenë të një shkalle me të ulët pa shkaktuar probleme apo panik.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd